Vajinal Estetik Operasyonlarının Etkileri

Vajinal Estetik Operasyonlarının Etkileri

Labioplasti (iç dudak) operasyonu, Vajinoplasti (vajinal daraltma) operasyonu sonucunda kadınlar daha önce yaşamış oldukları problemlerden kurtulduktan sonra kendilerini daha özgüvenli hissetmekte ve ilişkilerine kaygı duymadan devam etmektedir.

Bu operasyonlar sonucunda cinsel ilişki sırasında yaşamış olduğunuz kaygılardan kurtulmak, kişinin cinsel ilişki kalitesini arttırmaktadır. Genişlemiş olan vajinanızın sıkılaştırılması ve istediğiniz boyutlara gelmesi sonucunda cinsel ilişki sizin için daha keyifli olmakta ve cinsel ilişkinizin kalitesi artmaktadır.

Vajinanızdan gelen hava ve sesler sizin ilişki sırasındaki konsantrasyonunuzu olumsuz etkilerken bu hava ve seslerin kaybolmasıyla bu sıkıntılardan da kurtulacaksınız.

Günlük yaşamınızda giydiğiniz tayt, dar pantolan, bikini ve mayoyu rahat ve huzurlu giyemezken, operasyon sonrasında bu ve buna benzer sıkıntılarınızdan da kurtulmaktasınız. 

Labiumların (iç dudaklar) büyük ve asimetrik olması  sizi görsel olarak rahatsız ederken, kapalı ve nemli alanında olması gereğinden fazla olmasından kaynaklı sık sık vajinal akıntı ve vajinal enfeksiyonlardan da kurtulacaksınız. 

Cinsel ilişki sırasında iç dudakların büyük olması penisin vajinaya girerken engel teşkil etmektedir. Buda cinsel ilişki sırasında sizi rahatsız edebilmekteyken Labioplasti (iç dudak operasyonu) sonrası bu problemlerinizin de kaybolduğunu göreceksiniz.

Genital bölgenizde yapılacak olan temizlikleriniz ağda gibi işlemlerinizde daha rahat, sıkılmadan, utanmadan, çekinmeden yaptırabilirsiniz.

 

 

 

 © Copyright 2010 Tüm İçerikler Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu'na aittir. Yazarın izni olmaksızın makaleler ve resimler kullanılamaz ve kesinlikle alıntı yapılamaz.